چاپ

با حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور در استان گیلان برگزار شد: جلسه هماهنگی پروژه ایجاد تأسیسات فاضلاب شهر انزلی

anzali970122

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، جلسه هماهنگی پروژه ایجاد تأسیسات فاضلاب شهر انزلی با حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور و مدیرعامل آبفای گیلان برگزار شد.

در این نشست سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان با تشریح روند اجرای پروژه ایجاد تأسیسات فاضلاب انزلی اظهار داشت: مشخصات کلی این پروژه شامل : احداث تصفیه خانه غربی به ظرفیت 20،000 متر مکعب در روز ، احداث یک واحد تلمبه خانه و همچنین اجرای 193 کیلومتر شبکه می باشد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال 1396 افزود: تصفیه خانه غازیان تکمیل و زمین تلمبه خانه PSC انزلی خریداری شد. همچنین 4 کیلومتر از خطوط اصلی و فرعی اجرا و عملیات احداث یک واحد تلمبه خانه نیز آغاز شده است .

مدیرعامل آبفای گیلان پیشرفت فیزیکی این پروژه را 87/46٪ اعلام کرد و افزود: جهت اتمام این پروژه 4000 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است و خواستار تأمین اعتبارات لازم جهت بهره برداری از این پروژه شد.

. تعداد بازدید: 119.