چاپ

جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان گیلان برگزار شد

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در سال 96 به منظور تصویب صورتهای مالی و بودجه با حضور 100٪ سهامداران تشکیل شد.

گفتنی است جلسه مجمع عمومی به ریاست دکتر گیاهی، با حضور نمایندگان صاحبان سهام، اعضای هیئت مدیره آبفای گیلان ، معاونین و مدیران امور تشکیل و بودجه سال 97 و صورتهای مالی طرحهای تملک دارائیهای سرمایه ای سال95 شرکت با گزارش مطلوب حسابرسی به تصویب رسید.

ابتدا سید محسن حسینی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای گیلان گزارش مفصلی از اقدامات و تکالیف خاص هیئت مدیره به مجمع عمومی ارائه نمود و ضمن تشریح عملکرد این شرکت به اهداف و برنامه های بودجه سال 97 آبفای گیلان پرداخت.

وی همچنین با تشریح سند چشم انداز شرکت و راهبردهای آن ، اهداف ، خط مشی ها و برنامه های آتی در رابطه با نیروی انسانی، بازنشستگی، چگونگی پرداخت ها را بیان نمود و در این راستا بهره مندی از تسهیلات غیردولتی را جهت اجرای پروژه ها و استفاده از روشهای نوین سرمایه گذاری را بسیار حائز اهمیت دانست.

سپس دکتر گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن ارائه راهکارهای لازم درخصوص گزارشات ارائه شده، به بیان انتظارات مجمع در حوزه آب و فاضلاب شهری پرداخت و بر اهمیت تعامل و همکاری با شهرداریها جهت ساماندهی طرح های فاضلاب تأکید کرد.

همچنین در این جلسه گزارش حسابرس مستقل طرحهای تملک داراییهای سرمایه ای قرائت و با اظهار نظر مطلوب توسط سازمان حسابرسي، در مجمع عمومي به تصويب رسيد.

majma

. تعداد بازدید: 285.